Przemysł spożywczy

Systemy chłodnicze Industrial Frigo znajdują swoje zastosowanie w przemyśle spożywczym. Pomagają one utrzymać odpowiednią temperaturę potrzebną przy produkcji produktów spożywczych (np. w mleczarniach) jak również opakowań do nich. W tym przemyśle jest to bardzo ważne, ponieważ nieodpowiednia temperatura może skutkować obniżeniem jakości produktów spożywczych, a nawet ich zepsuciem.

Odpowiednia temperatura na każdym etapie wytwarzania żywności

Systemy chłodnicze Industrial Frigo pozwalają na kontrolę temperatury podczas przetwarzania produktów spożywczych i produkcji opakowań. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie wymaganej temperatury w całym procesie produkcji, od momentu przyjęcia surowców do momentu wytworzenia gotowego produktu. Nasze urządzenia są produkowane zgodnie z normami Unii Europejskiej, co pozwala na ich zastosowanie w przemyśle spożywczym.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w urządzeniach chłodniczych Industrial Frigo pozwalają oszczędzać energię

Nasze ponad 50-letnie doświadczenie w sektorze chłodzenia i termoregulacji pozwala nam dostosowywać odpowiednie rozwiązania dla każdej firmy. Każde nasze urządzenie może być dostosowane do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Dążymy do tego, aby wykorzystywać jak najmniej energii przy uzyskiwaniu optymalnej wydajności naszych urządzeń w procesie chłodzenia.
Nasza firma stawia także na rozwiązania ekologiczne, ponieważ chcemy przyczynić się do ochrony środowiska. Systemy chłodnicze Industrial Frigo zastosowane w przemyśle spożywczym wykorzystują ekologiczne gazy chłodnicze. To rozwiązanie wprowadziliśmy już wiele lat temu. Byliśmy pionierami tego rozwiązania.

Systemy chłodnicze wraz z intuicyjnym panelem

Wytwarzanie i przechowywanie żywności wymaga odpowiedniej temperatury. Nasze urządzenia chłodnicze możesz w łatwy sposób dostosować do wymagań produkcyjnych. Posiadają one wygodne i łatwe w obsłudze panele, za pomocą których możesz sterować ustawieniami temperatury.

Chłodnie wentylatorowe – zastosowanie w branży spożywczej

Chłodnie wentylatorowe cieszą się dużą popularnością w przemyśle spożywczym. Ich działanie polega na użyciu specjalnego wentylatora wymuszającego ciąg powietrza w chłodni w celu osiągnięcia pożądanej temperatury. Zostały one wyposażone w sterowniki z ekranem, który pozwala nie tylko ustawiać odpowiednie parametry, ale również je kontrolować. Dodatkowo należy zaznaczyć fakt, że można wprowadzać odpowiednie wartości zdalnie, co jest istotne w przemyśle spożywczym, gdy czas reakcji jest kluczową kwestią.

Zaufało nam już tysiące Klientów zarówno z Polski, jak i innych krajów. Cenią oni nasze podejście do Klienta oraz fachową pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Nie pozostawiamy nikogo bez pomocy, tylko zawsze staramy się doradzić najlepsze rozwiązanie. Szukasz najlepszych systemów chłodniczych dla branży spożywczej? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.