Przemysł motoryzacyjny (Automotive)

Zastosowanie urządzeń chłodniczych w przemyśle motoryzacyjnym

Nasze systemy wykorzystywane są najczęściej do schładzania urządzeń oraz maszyn stosowanych w procesach produkcyjnych np. elementów silnika, kokpitów czy innych komponentów samochodowych.

Dlaczego warto wybrać urządzenia chłodnicze Industrial Frigo?

Podejmując z nami współpracę, możesz liczyć nie tylko na urządzenia chłodnicze, które mogą zostać zastosowane w branży Automotive, ale również pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia. Dodatkowo dopasowujemy się do potrzeb Klienta i oferujemy chillery, dry coolery, energooszczędne zintegrowane systemy chłodzenia oraz termoregulatory. Nasze urządzenia są kompaktowe, te o większej mocy są przeznaczone do pracy na zewnątrz, a te o mniejszej mocy zajmują na hali produkcyjnej mało miejsca.

Dbamy o środowisko, dlatego w naszych urządzeniach wykorzystujemy ekologiczny gaz. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i wysokiej jakości komponentów, urządzenia chłodnicze Industrial Frigo są nie tylko skuteczne, ale również energooszczędne i ekologiczne. Co więcej, firma oferuje indywidualne podejście do potrzeb Klientów, co pozwala na dostosowanie urządzeń do konkretnych wymagań i warunków w zakładzie produkcyjnym. W przemyśle motoryzacyjnym systemy chłodzące i termoregulatory odgrywają kluczową rolę w wielu etapach produkcji, np. w procesie obróbki metali, odlewania ciśnieniowego elementów z aluminium, formowania tworzyw sztucznych, malowania itp.

Serwis urządzeń chłodniczych wykonany przez profesjonalistów

Jeśli potrzebujesz wykonać serwis urządzeń chłodniczych, które wykorzystujesz w przemyśle motoryzacyjnym, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu! Mamy odpowiednią wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Jesteśmy w stanie przeprowadzać przeglądy i naprawy urządzeń produkowanych przez firmę Industrial Frigo S.r.l. oraz innych producentów. Co ważne, nasza firma otrzymała certyfikat dla przedsiębiorców FGAZ-P/12/0047/16. Pozwala to nam wykonywać przeglądy i serwisy urządzeń w sposób profesjonalny i co najważniejsze bezpieczny. Wiemy, jak ważny jest wpis do bazy Centralnego Rejestru Operatorów, dlatego po przeprowadzeniu serwisu Twoich urządzeń sporządzamy odpowiedni protokół, który umożliwi taki wpis.

Urządzenia chłodnicze dla przemysłu motoryzacyjnego – Industrial Frigo ma wszystko to, czego potrzebujesz!

Wybór odpowiedniego urządzenia chłodniczego jest niezwykle ważne w przemyśle motoryzacyjnym, dlatego warto zwrócić się do specjalistów z Industrial Frigo, którzy pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania i zapewnią niezawodność oraz efektywność pracy. Industrial Frigo stosuje tylko najlepsze materiały i podzespoły, co sprawia, że nasi Klienci są zadowoleni z urządzeń, które im dostarczamy. Masz pytania? Napisz do nas, chętnie odpowiemy i pomożemy wybrać najlepsze urządzenia chłodnicze dla Twojej firmy.